Zainspiruj się NYC, czyli koncepcja fototapety w dekoracji wnętrz

Posted on 15/04/2019 1:24am

Wielkoformatowy druk ścienny może znaleźć się w pokoju dziennym, sypialni, kuchni, łazience, biurze oraz innych pomieszczeniach. To zależy od naszej fantazji i możliwości jakie daje wnętrze. Wielkoformatowy druk to rewelacyjny sposób na nowoczesną dekorację ściany. Ponadto, fototapeta poprawnej jakości jest łatwa w przyklejaniu oraz trwała. W internecie odszukać możemy różnorodne inspiracje na temat wykańczania wnętrz z wykorzystaniem fototapety, ale największym uznaniem cieszą się kultowe motywy, do których zalicza się Nowy Jork.

aranżacja salonu
Author: Boa-Franc
Source: http://www.flickr.com
Nowy Jork obsypany lasem drapaczy chmur zachwyca mieszkańców i podróżujących, stale inspiruje swą majestatycznością, bogactwem oraz wolnością. Dla tych, którzy są oczarowani Ameryką oraz chcą poczuć jej nastrój również w swoim domu, świetnym sposobem na udekorowanie jednego z pomieszczeń jest wielkoformatowe zdjęcie. Taka dekoracja to oryginalne zestawienie piękna fotografii i technologicznej potęgi druku. Inspiracje na fototapetę to między innymi wieżowce, które odbijają się w wodach oceanu, żółte taksówki jadące przez tętniące życiem ulice miasta, portrety jazzowych muzyków, grających w renomowanych nowojorskich klubach. Jeżeli chcemy, by ścianę w naszym mieszkaniu zdobiła efektowna i ponadczasowa fototapeta, wystarczy skorzystać z listy drukarni i wybrać dekorację ścienną, która najbardziej nam odpowiada. Można też wysłać zdjęcie swojego autorstwa i zamówić jego druk w wielkoformatowym formacie. To świetny sposób na uwiecznienie wspomnień z podróży. Wyszukują fototapetę powinniśmy zwrócić nie tylko uwagę na to, co prezentuje ujęcie, ale także w jaki sposób zostało wykonane zdjęcie oraz jakie barwy się na nim znajdują. Te elementy są niesamowicie istotne, gdyż mogą zdecydować o tym czy fototapeta powiększy bądź zmniejszy optycznie pomieszczenie. Zobacz: demural.pl/inspiracje/w-okiennicach-kamienicy-fototapety-miasto-fototapety-demural.fototapeta z widokiem górskim
Author: jadawin42
Source: http://www.flickr.com
W przypadku niewielkiej łazienki czy niewielkiego salonu doskonałym rozwiązaniem będzie pejzaż stworzony, który wprowadzi do wnętrza głębię i sprawi, że pomieszczenie będzie sprawiało wrażenie przestronniejszego. Jeśli chodzi o kolory fototapety do wyboru mamy te w pełni kolorów, w sepii, biało-czarne, oraz zdjęcia zrobione nocą, kiedy najlepiej widoczny jest urok nowojorskich wieżowców. Wykorzystując tego typu ozdobę powinniśmy też pamiętać, by dobrać stonowane kolory na pozostałe ściany, tak aby osiągnięty efekt aranżacyjny nie był zbytnio przytłaczający, lecz nas i naszych gości w miły nastrój. Polecamy: oglądaj więcej.

Tags: dekoracja, ozdoba, zdjęcie, motywy