Wielu ludzi uwielbia majsterkować i stwarzać samodzielnie nowe rzeczy - takie hobby relaksuje i pomaga rozwijać wyobraźnię

Posted on 11/07/2018 8:13pm

Jeśli mamy ochotę na stworzenie oryginalnych przedmiotów do swojego domu, możemy zapoznać się z metodą decoupage. Polega ona na naklejaniu na wybraną przez nas powierzchnię (zawczasu odpowiednio przygotowaną) papierowych szablonów, które potem mamy możliwość pomalować na wybrany przez sienie kolor.


Technika decoupage wydawać by się mogła domeną kobiet, ale to błędne myślenie.


Także panowie lubią konstruować indywidualne rzeczy, które potem mogą dać ukochanej osobie. W tym aspekcie cudowne będą przykładowo pudełka drewniane- przekonaj się, które będą wykonane metodą decoupage i podarowane jako szkatułka na biżuterię. Niejedna kobieta z pewnością doceni taki wspaniały, samodzielnie zrobiony podarunek i będzie chwalić się nim przyjaciółkom. Aby uprościć pracę i część potrzebnych produktów kupić, można wyszukać w sieci sklep decoupage - tokarnia-sosenka.com.pla tam wszystko co posłuży nam za podkład dla naszej pracy, a więc: drewniane elementy, farby, pędzle itp. Kultywując nasze zamiłowanie możemy upiększyć nasze meble lub namalować oryginalną zastawę stołową. Ekscytująco będą również prezentować się wyjątkowe i samodzielnie wykonane puszki na makaron, kaszę, sól albo cukier. Wszyscy będą nam ich zazdrościć.


Łopatki kuchenne
Author: Tim Pierce
Source: http://www.flickr.com
Trzeba bawić się w mieszkaniu techniką decoupage.


To świetny sposób na relaks, ale również możliwość spędzenia wieczoru z najbliższymi, jeśli zechcemy w nasze zainteresowanie wciągnąć również dzieci. Należy o tym pomyśleć w długie, jesienne wieczory.

Tags: życie, elementy, podarunek