W jaki sposób ”ubrać” okna?

Posted on 23/10/2018 7:19am

Bywały gwiazdami wielu obrazów filmowych. Grały główną rolę w filmie „Okno na podwórze” Hitchcocka. Okna. Pobudzają wyobraźnię, pozwalają na kontakt ze światem. Z tej przyczyny istotne jest, jak się prezentują. Nie bez przyczyny używa się powiedzenia „okno na świat”. Wszak pierwszą rzeczą, jaką przeważnie robimy po przebudzeniu, jest spojrzenie na widok za oknem. To właśnie od dobrego kadru - upiętej tkaniny czy gustownie dobranych lambrekinów - może zależeć nasz humor.
Gwarancja na okna
Author: Oknoplast
Source: Oknoplast
Piękna firana fajne zobacz by porównać wraz z zasłoną mogą podkreślić charakter wnętrza. To kropkę nad „i”, bez której okna - link - są nudne i bez wyrazu. Dodatkowo chronią mieszkańców, przed ciekawskim wzrokiem podglądaczy. Staramy się dlatego wybierać je rozmyślnie, aby z dumą cieszyć się trafnym wyborem. Zwróćmy uwagę na firany w jasnych kolorach: bieli, błękitu, brudnego różu czy żółci. Dzięki nim nadamy wnętrzu zdrowego blasku.

Firanki do pokoju dziecięcego mogą być ”czyste” lub ozdobione oryginalnymi motywami. Jeżeli pokój dziecięcy nie jest zbyt jasny, skupmy się na firankach bardziej delikatnych czyli wpuszczających do pomieszczenia więcej promieni słonecznych. Jeśli jednak preferujemy bardziej nowoczesne pomysły, wybierzmy rolety. Odpowiednio dobrane pełnią wiele funkcji – od dekoracyjnej po zaciemniającą. To dobra alternatywa dla popularnych firanek.
krótkie firanki w kuchni
Author: M I T C H Ǝ L L
Source: http://www.flickr.com
W porównaniu do pozostałych pomieszczeń, w sypialni możemy sobie pozwolić na większą ekstrawagancję. Jest to przestrzeń magiczna, zarezerwowana tylko dla mieszkańców, w której mocno zmarszczone firanki do sypialni pomogą stworzyć intymny klimat. Można je dowolnie upinać dopasowując do dostępnego miejsca, indywidualnych potrzeb i co istotne ilości światła wpadającego do sypialni. W kwestii wyboru firan sugerujmy się własnym gustem. Dobierzmy je kolorystycznie do wnętrza, aby całość perfekcyjnie się komponowała. Natchnienia do zmian, sklepów z owymi produktami szukajmy w sieci - na pewno spełnią nasze oczekiwania.

Tags: okna, pokój