W jaki sposób tanio urządzić kuchnię? Czytaj tutaj!

Posted on 10/02/2019 9:18am

Czasami, żeby stworzyć przyjazną i oryginalną przestrzeń nie potrzeba mieć grubego portfela, czy sporymi środkami na koncie oszczędnościowym. Czasem starczy pomysł i zapał do jego wykonania. Jeśli ostatnio szukasz konceptu na to, jak tanio zaaranżować kuchnię, polecamy tekst.

Jedna z najfajniejszych, mega miłych aranżacji kuchennych, któreoglądałam, zrobiono w komplecie z wykorzystywanych wcześniej. W czasie studiów wynajmowałam pokój w wielkim mieszkaniu w starej kamienicy.
aneks kuchenny
Author: Allison Stein
Source: http://www.flickr.com
Lokalizacja była rewelacyjna! Ścisłe centrum Lublina, na uczelnię miałam dosłownie 10 minut na nogach, podobnie na rynek. Najlepsze i rewelacyjne kluby muzyczne i dyskoteki były pod nosem. Ach, było perfekcyjnie – wesołe melanże, noce bez snu .Wracamy do tematu. Mieszkanie, które mieliśmy wynajęte trzeba było samemu odmalować i umeblować. Spaliśmy na materacach, a w pomieszczeniach posiadaliśmy tylko stoły do nauki i olbrzymie, olbrzymie szafy. Jednak w przypadku kuchni musieliśmy coś zdziałać. Właściciel zapewniał nam tylko dwie lodówki i kuchnię gazową wraz z dużą butlą.

Odnalazłyśmy dzięki temu do rewelacyjne sklepy, gdzie w Lublinie można było kupić półki kuchenne, czy jakąś olbrzymią komodę. W ten sposób kupiliśmy świetną, starą, rodem z domu babci na wsi, komodę. Samodzielnie oczyściliśmy ją papierem ściernym, kupiliśmy ceratkę do przysłonięcia dwóch półeczek, i pomalowaliśmy ją różową i czerwoną farbą. Wyglądała rewelacyjnie, a koszt całości wyniósł jedyne 250 zł!
Inne interesujące inspiracje znalazłam na stronie prowadzonej przez blogerkę - Loving IT.

Nie zapominaj o tym, że możesz przeczytać następne interesujące wpisy - wystarczy tylko na tej witrynie (https://www.boro-laser.com.pl/k102,komunia-chrzest-1-roczek.html) kliknąć w zaznaczony link.


Tags: mieszkanie, szafy, lodówki, komoda, lokal