Rolety do okien – co mają w swojej ofercie sklepy?

Posted on 16/12/2018 7:32am

Chcąc ochronić wnętrze posiadanego mieszkania przed wzrokiem wścibskich sąsiadów lub przechodniów, umieszczamy w oknach zasłony, montujemy w nich żaluzje lub rolety. Obecnie w sklepach pojawiły się fotorolety. To świetne alternatywa dla klasycznych żaluzji i rolet. Rewelacyjną ozdobą każdego wnętrza mogą stać się rolety drukowane. Rolety drukowane są nowym rodzajem rolet , które zrobione są z materiału. Obraz, który zostaje nadrukowany na rolecie zasłoni raczej nieciekawy widok za naszym oknem, ale też ochroni wnętrze przed wścibskim wzrokiem przechodniów czy sąsiadów.

rolety okienne
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Firmy zajmujące się ich produkowaniem mogą na zamówionej rolecie umieścić dowolne zdjęcie (www.lemonroom.pl/wydruk-z-twojego-zdjecia). Swoim klientom proponują one zaskakująco duży wybór zdjęć. Nic nie przeszkadza również temu, aby firma wyprodukowała roletę na której umieszczono wybrane przez nas zdjęcie z naszej własnej kolekcji. Możemy więc zamówić roletę drukowaną, na której umieszczone zostanie zdjęcie naszego ulubionego psa, miejsca, w którym najczęściej spędzamy wakacje czy osoby , która jest dla nas bardzo ważna.

Rolety drukowane można montować na różnych rodzajach okien - Nadają się także do okien, które zbudowane są z kilku części, a więc do okien dwu- bądź trzyskrzydłowych. Można je wykorzystać również w oknach balkonowych. Ten innowacyjny rodzaj rolet produkuje się z tkanin, które przepuszczają światło, ale również z materiałów gwarantujących bardzo dobre zaciemnienie.

To niewątpliwie bardzo interesująca kwestia, więc jeśli masz ochotę ją przeanalizować w większym stopniu, to kliknij tu, a więcej znajdziesz w ofercie.

Gama kolorystyczna rolet drukowanych jest niezwykle szeroka. Możliwość wyprodukowania rolet z dowolnie wskazanym zdjęciem sprawia, że mogą one stać się ozdobą każdego pomieszczenia. Będą doskonałe w salonie, pokoju dziecięcym, w sypialni. Jak inne rodzaje rolet, także te drukowane można umieszczać bezpośrednio na skrzydle wybranego okna.Mogą zostać umieszczone również na ścianie. Firmy zajmujące się ich produkowaniem oferują klientom możliwość zrobienia rolet doskonale dostosowanych do wymiaru okien. Firmy zajmujące się ich produkowaniem błyskawicznie znajdziemy, wprowadzając w wyszukiwarkę internetową hasło „rolety drukowane”. Wyszukanie rozsądnej oferty zajmie tylko kilka minut. O wiele dłużej będziemy wybierać zdjęcie, które chcemy nadrukować na rolecie. To naprawdę bardzo dobry sposób na ciekawy wystrój okna.

Tags: wnętrze, rolety, fotorolety