Przenieśmy się do krainy jak z bajki za pośrednictwem profesjonalnych fototapet

Posted on 22/01/2021 7:41am

Dwie dekady temu niezwykłą popularnością mogły się pochwalić tapety z różnymi krajobrazami. W kolejnych latach styl ten został zamieniony innymi rozwiązaniami. Jak się okazuje, w czasach obecnych moda na tego typu dekoracje zdaje się wracać.


Uprzednie tapety były związane niejednokrotnie z ogromem pracy.


ceramika
Author: WEG
Source: Coram Poland Sp. z o.o.
Należało mieć na pamięci zakup odpowiedniego kleju, a także posiadać wyposażenie do tapetowania.

Zainteresowały Cię przedstawione przez nas teksty? Więc z radością chcemy przekazać Ci, że czeka na Ciebie następny ciekawy fakt (http://www.artinhouse.pl/pl/artysta/ilona-herc/509) pod poniższym linkiem.

Mimo że stanowiły świetną możliwość odświeżenia nawet używanego lokum mieszkalnego, do obecnych fototapet nie sposób ich w ogóle porównać. Uwiecznione repliki osobistych zdjęć w postaci samoprzylepnych naklejek, fototapet przestrzennych, winylowych, jak również wytwarzanych na szkle sprawiają, iż każdy odnajdzie coś właściwego dla siebie. Nie pogardziliby nimi również światowi designerzy. Prostota montażu, niewygórowana cena, a co najbardziej istotne – łatwe zachowanie w czystości sprawia, iż tego rodzaju rozwiązania mogą się pochwalić niegasnącą popularnością. Jest to niezwykle przydatne przede wszystkim w sytuacji, gdy w domu mamy małe dzieci. Fototapetę da się bowiem wyczyścić samą tylko zwilżoną szmatką. Jest jednocześnie bardzo trwała, a zatem utrzyma swoją elegancką jakość przez wiele sezonów. Docenią to bez dwóch zdań wszyscy rodzice.


Jeżeli chcemy upajać się zapierającymi dech w piersiach widokami we własnym domu, nie istnieje nic łatwiejszego niż jedna z nieszablonowych fototapet. Puśćmy wodze fantazji i zmieńmy swoje wnętrze w autentyczną magiczną krainę.

Tags: dom, dekoracje, akcesoria, tapety, noc