Perfekcyjnie umeblowana łazienka

Posted on 12/10/2020 10:31am

Doskonale urządzona łazienka winna być nie tylko piękna, ale przede wszystkim funkcjonalna. W łazience przeważają charakterystyczne warunki. Podwyższona temperatura, woda i wilgotność to elementy jakie sprzyjają defektom sprzętów.
Meble łazienkowe Cermag muszą być wykonane z surowców wytrzymałych na wilgoć i pociągnięte lakierem poliuretanowym. Idealnie jest, jeśli lakier (sprawdź lakier do mebli drewnianych) pokrywa całą powierzchnię mebla, nie tylko front. Okucia i uchwyty powinny być zabezpieczone przed rdzewieniem.


Ogromny wpływ na dobór mebli do łazienki ma rozmiar tego pomieszczenia. Niezwykle lubianym tworzywem używanym nie tylko w łazienkach jest drzewo. Jest to jeden z najlepszych surowców, który porządnie zabezpieczony, będzie się dobrze sprawował przez wiele długich lat. Drewno sprawdza się w każdym wnętrzu dając przy tym wrażenie ciepła i przytulności, oraz świetnie łączy się z innymi budulcami. Drewniane szafki, blaty, pulpity pod umywalkę optycznie zwiększą ciasne wnętrze łazienki. W wielkich, jasnych pomieszczeniach mogą stać się głównym elementem przyciągającym uwagę.


meble łazienkowe
Author: Dafi
Source: Dafi


pomieszczenia
Author: Amanda Halprin
Source: http://www.flickr.com


W przypadku, gdy chcielibyśmy ocalić wiele wolnej przestrzeni, albo dołożyć łazience kilku centymetrów, odpowiednim rozwiązaniem okazują się szafki wiszące z lustrami. lustro to znakomita metoda na powiększenie łazienki. Do niestandardowych wnętrz jest możliwość zamówić meble łazienkowe meble do łazienki na zamówienie.


Umeblowanie na indywidualne zamówienie sprawdzą się w owym wypadku świetnie.
Zaprojektowane meble umożliwiają zaaranżować łazienkę wedle własnych, indywidualnych potrzeb. Wybierając umeblowanie do łazienki, warto postawić na ciekawe, unikalne rozstrzygnięcia.

Tags: woda, lustro, klucz, pomieszczenia, rozwiązania