Oryginalna dekoracja ścian

Posted on 06/07/2017 12:33pm

Po latach schematycznego malowania i oklejania ścian we wnętrzach pospolitymi papierowymi dekoracjami w regularne desenie, współcześnie przyszła kolej na tworzenie pięknych stylizacji. Fototapety w dekoracji wnętrz święcą dziś prawdziwe triumfy. Przez parędziesiąt lat poprzedniej epoki skazani byliśmy na przeciętne mieszkanka a także ich ograniczone wyposażenie.

fototapeta do salonu
Author: Elitis
Source: Elitis
Fototapety na wymiar, a może grafika na szkle?Współcześnie sklepy nie oferują wyłącznie trzech rodzajów wersalek, a zarówno gama mebli, jak także dekoracji czy elementów wyposażenia jest tak ogromna, że można dzięki niej kreować nieograniczoną liczbę aranżacji wnętrz. Fototapety mają olbrzymią moc wpływania na pomieszczenie szczególnie, kiedy są duże i zapełniają całą przestrzeń ściany. Należycie dobrane i umieszczone mogą tworzyć wrażenie nieistnienia tejże ściany, a zamiast niej pojawia się otwarte wyjście do lasu, wielkie okno z czystym niebem na zewnątrz albo nowojorska ulica zapraszająca do wyjścia na sprawunki.Aranżacje salonu fototapetą to niezwykła gama możliwości uwydatniania konkretnego stylu, jak wielkie kompozycje z wytartymi deskami oraz lawendą do wnętrz rustykalnych, bukiecik konwalii w srebrnym dzbanuszku do stylizacji francuskiej lub zabawny, nieco futurystyczny kontekst z udziałem kompozycji białych kostek do gry. Dzięki fototapecie możliwym jest nie tylko tworzenie stylizacji, ale również wprowadzanie klimatu, zmienianie perspektywy lub wielkości pomieszczenia, rozświetlanie albo przyciemnianie pomieszczenia jak też wiele innych metod jego kształtowania. Przykładowy park w jesiennej szacie, trochę zamglony, będzie wystarczającym uzupełnieniem dekoracyjnym, żeby pokój dzienny stał się miejscem nostalgicznym.

Zalety druku na płótnie?
Prześliczne żółte słoneczniki spowodują, że wnętrze ożyje, rozkwitnie letnim klimatem, a kwiecia magnolii wprawią wszystkich domowników w nastrój romantyczny. Fototapety na wymiar mają wiele atutów. Ta dekoracja optycznie zwiększy przestrzeń, ozdobi ścianę, meble, wprowadzi do mieszkania grafikę oraz kolor. Fototapeta to doskonały projekt na prędką oraz efektowną dekorację wnętrz. Fototapeta to pomysł na mieszkanko efektowny, niezbyt drogi i do tego stosunkowo prosty do zrealizowania. Tak naprawdę starczy, iż wymyślimy, gdzie chcemy mieć fototapetę w domu. O pozostałość zatroszczą się fachowcy.

Tags: Wnętrza, ściany, stylizacja