Marzysz o oryginalnej fototapecie, która sprawi, iż twój dom będzie jak centrum Nowego Jorku lub Londynu? Przeczytaj, czy jest to możliwe

Posted on 04/09/2017 7:46am

Fototapety są dużo bardziej popularne niż wszelkiego innego rodzaju materiał wykończeniowy. Obywatele Rzeczpospolitej korzystają z tego wyjścia często i chętnie. I nie powinno to dziwić. Dlaczego?
demur.pl/inspiracje/spacer-po-londynie--miasta-fototapety-demur
Author: Pixers
Source: Pixers
Dzisiaj bardzo szybkim i najprostszym sposobem na zmianę wystroju są fototapety. Mnogość motywów i wciąż zwiększająca się baza fotografii w sklepach www, sprawia, iż fototapety (kliknij hiperłącze) są doskonałym wyjściem dla osób szukających oryginalnych aranżacji wnętrz. Niezwykle popularne są panoramy miast. Wstukując – przykładowo: ‘fototapety (jeszcze więcej) nowy jork’ albo ‘fototapety londyn’, można (nawet decydując się ten określony motyw) dostać kilkadziesiąt wyników.

Liczba wzorów jest wręcz niezliczona! Oczywiście królują żółte i czarne samochody taxi, jak również gigantyczne wieżowce i mosty, należy jednak podkreślić, że na fototapecie może być… w rzeczywistości wszystko! W jaki sposób? Rozwiązaniem jest dodanie prywatnego zdjęcia, które ma zostać przekopiowane na fototapetę. W ten sposób wasza fotografia z wyjazdu może zdobić fragment ściany w waszym domu. Takie fototapety są
fototapeta
Author: art.widi.pl
Source: art.widi.pl
tworzone na indywidualne zamówienie. Oznacza to, że kupujący samodzielnie może ustalić, jaki ma być dokładny wymiar, jaka część fotografii ma być główna.
‘Fototapety nowy jork’ lub ‘fototapety londyn’ – w którym sklepie je kupić? W Rzeczypospolitej jest kilka sklepów internetowychoferujących ten produkt. Warto zawczasu wstukać powyższe hasła w Sieci i przejrzeć sklepy, które w swojej sprzedaży mają zdjęcia tych miast. Zwrócić uwagę na cenę, okres realizacji i opinie kupujących. A kiedy już się produkt zakupi, zacząć remont. Fototapety montuje się niezwykle łatwo. Nie trzeba do tego żadnej fachowej ekipy remontowej.

Każdy jest w stanie to zrobić samemu. Dodatkowym ułatwieniem jest, że sklepy internetowe prezentujące fototapety dokładnie informują, jak je nakleić, jak przygotować wcześniej ścianę itp.. Następnie pozostaje się wreszcie cieszyć z obezwładniających drapaczy chmur NY, słynnych autokarów szkolnych, cudownej Tamizy, wytwornych londyńskich taxi, czerwonych autobusów lub królewskich brytyjskich pałaców.

Tags: materiał, wnętrze, fototapeta