W jaki sposób pięknie i stylowo udekorować dom

Posted on 30/11/2018 3:15pm

W dwudziestym pierwszym wieku jest dużo interesujących sposobów na aranżację pomieszczeń mieszkalnych, dlatego też bez wątpienia opłaca się być na bieżąco pod względem najciekawszych trendów w aranżowaniu wnętrz. Obecnie warto brać pod uwagę, że wyjątkowo powszechny jest nurt vintage – szczególnie w salonie i sypialniach, lecz potrafi też wyglądać ładnie w wnętrzu dziecięcym.

Efekt można uzyskać na bardzo sporo rozmaitych sposobów, wśród których jednym z najciekawszych jest shabby chic – estetyka charakterystyczna dla mebli postarzanych. Nie ma to jednak nic wspólnego z niszczeniem jakości tworzywa – estetyka opiera się na pokryciu drewnianego mebla, przykładowo szafy, kilkoma warstwami farby oraz przetarciu w taki sposób, aby wszystkie były widoczne.

półki w szafce
Author: Pete
Source: http://www.flickr.com
Shabby chic - pooglądaj na stronie Belle Maison - to wspaniały sposób nie tylko na nadanie mieszkalnemu pokoju wyjątkowego stylu, lecz również na odnowienie starych i podniszczonych mebli, ponieważ warstwy farby , jak również lakieru znakomicie zabezpieczają drewno przed nowymi uszkodzeniami. Takie meble bez wątpienia spodobają się wielu gościom , jak również przyjaciołom, o czym warto zachęcić się samemu.Wiele osób pragnie, żeby ich domy rzeczywiście się cechowały doskonałym smakiem i stylem – wtedy stylistyka shabby chic jest doskonałym pomysłem który spowoduje że pokój wywoła rzeczywiście wspaniałe wrażenie – przecież dzięki nim można symbolicznie cofnąć się w czasie do epoki królowej Wiktorii. Urządzanie mieszkania to trudne zadanie, ponieważ należy przykładać się silnie, nawet do pozornie bagatelnych detali, jakie mają wpływ na to, w jaki sposób widziany jest dom – dlatego też należy starannie rozważyć kwestię barwy ścian, zasłon , a także mebli.

O innych sposobach na aranżację wnętrz warto również przeczytać w specjalistycznych czasopismach poświęconych architekturze pokoi oraz zasięgnąć informacji ze zbliżonych stron www – dzięki temu można na przykład ujrzeć fotografie z meblami i dekoracjami w stylistyce shabby chic , jak również zainspirować się wieloma ciekawymi trendami.

Nie bez powodu ludzie cenią sobie styl retro oraz tego typu dekoracje pokojów – prezentują się sympatycznie, zwracają uwagę, a jednocześnie są nieraz ponadczasowe.

Chcesz przeczytać coś podobnie interesującego? Ekstra, ta strona www producent mebli z pewnością będzie dla Ciebie pożyteczna, ponieważ odnajdziesz tam wiele podobnych informacji.

Nic nie potrafi tak ożywić wystroju wnętrz, jak przepiękne i gustowne dekoracje , a także ładne, praktyczne dodatki – dlatego są to rzeczy o jakie z pewnością warto dbać. Wiele akcesoriów w stylu shabby chic wyróżnia się bardzo starannym wykonaniem, świetnymi materiałami, ciekawym projektem , a także korzystnymi cenami.

Tags: drewno, meble, Wnętrza, RETRO, vintage