W jaki sposób pięknie i stylowo udekorować dom

Posted on 17/01/2019 7:20am

W dwudziestym pierwszym wieku jest dużo interesujących sposobów na aranżację pomieszczeń mieszkalnych, dlatego też bez wątpienia opłaca się być na bieżąco pod względem najciekawszych trendów w aranżowaniu wnętrz. Obecnie warto brać pod uwagę, że wyjątkowo powszechny jest nurt vintage – szczególnie w salonie i sypialniach, lecz potrafi też wyglądać ładnie w wnętrzu dziecięcym.

Efekt można uzyskać na bardzo sporo rozmaitych sposobów, wśród których jednym z najciekawszych jest shabby chic – estetyka charakterystyczna dla mebli postarzanych. Nie ma to jednak nic wspólnego z niszczeniem jakości tworzywa – estetyka opiera się na pokryciu drewnianego mebla, przykładowo szafy, kilkoma warstwami farby oraz przetarciu w taki sposób, aby wszystkie były widoczne.

półki w szafce
Author: Pete
Source: http://www.flickr.com
Shabby chic - pooglądaj na stronie Belle Maison - to wspaniały sposób nie tylko na nadanie mieszkalnemu pokoju wyjątkowego stylu, lecz również na odnowienie starych i podniszczonych mebli, ponieważ warstwy farby , jak również lakieru znakomicie zabezpieczają drewno przed nowymi uszkodzeniami.

Jeżeli zaintrygował Cię ten artykuł, to sprawdź informacje, które również są na ten temat. Zawsze dobrze jest znać więcej szczegółów.

Takie meble bez wątpienia spodobają się wielu gościom , jak również przyjaciołom, o czym warto zachęcić się samemu.Wiele osób pragnie, żeby ich domy rzeczywiście się cechowały doskonałym smakiem i stylem – wtedy stylistyka shabby chic jest doskonałym pomysłem który spowoduje że pokój wywoła rzeczywiście wspaniałe wrażenie – przecież dzięki nim można symbolicznie cofnąć się w czasie do epoki królowej Wiktorii. Urządzanie mieszkania to trudne zadanie, ponieważ należy przykładać się silnie, nawet do pozornie bagatelnych detali, jakie mają wpływ na to, w jaki sposób widziany jest dom – dlatego też należy starannie rozważyć kwestię barwy ścian, zasłon , a także mebli.

O innych sposobach na aranżację wnętrz warto również przeczytać w specjalistycznych czasopismach poświęconych architekturze pokoi oraz zasięgnąć informacji ze zbliżonych stron www – dzięki temu można na przykład ujrzeć fotografie z meblami i dekoracjami w stylistyce shabby chic , jak również zainspirować się wieloma ciekawymi trendami.

Nie bez powodu ludzie cenią sobie styl retro oraz tego typu dekoracje pokojów – prezentują się sympatycznie, zwracają uwagę, a jednocześnie są nieraz ponadczasowe.

Chcesz przeczytać coś podobnie interesującego? Ekstra, ta strona www producent mebli z pewnością będzie dla Ciebie pożyteczna, ponieważ odnajdziesz tam wiele podobnych informacji.

Nic nie potrafi tak ożywić wystroju wnętrz, jak przepiękne i gustowne dekoracje , a także ładne, praktyczne dodatki – dlatego są to rzeczy o jakie z pewnością warto dbać. Wiele akcesoriów w stylu shabby chic wyróżnia się bardzo starannym wykonaniem, świetnymi materiałami, ciekawym projektem , a także korzystnymi cenami.

Tags: drewno, meble, Wnętrza, RETRO, vintage