Dom ma być twoją przystanią!

Posted on 07/02/2020 8:13am

Jeśli mamy to szczęście, że możemy na własną rękę zagospodarować swój dom, to na pewno zastanawialiśmy się między innymi nad tym, jakiego rodzaju schody drewniane wybrać. Nie jest to dziwne, skoro moda na tego rodzaju schody po prostu nie mija.
Nie warto oczywiście na ślepo jej ulegać, gdyż to my sami musimy czuć się w naszym nowym domu dobrze, zatem to od nas, a nie od istniejących trendów, musi zależeć, czy to schody jesionowe czy też schody dębowe znajdą zastosowanie w naszym domu. Z pewnością nie pożałujemy, jeżeli z wyborem trochę się wstrzymamy, a to po to, żeby móc jak najlepiej wszystko przemyśleć. Nie ma chyba nic gorszego niż zakupywanie drogich elementów pod wpływem ekscytacji czy nagłego przebłysku. Aby być prawdziwie zadowolonym, po prostu usiądźmy na chwilkę z filiżanką kawy w dłoni i pomyślmy o tym, jakiego typu schody drewniane pasują nam najbardziej i jaki naprawdę dom chcemy wykreować (pełen raport o o schodach drewnianych).


Być może okaże się, że kierujemy się zupełną prostotą i że to minimalizm będzie królował w naszym domu. Warto sobie uzmysłowić, że dzięki wsłuchaniu się w swoją intuicję można stworzyć naprawdę osobliwe wnętrza.

Czy obecnie chcesz znaleźć coś fascynującego na ten temat? Jeżeli tak, to zgłąb informacje dotyczące do firmy i przejrzyj ofertę (http://www.cermag.com.pl/pl/oferta/plytki/plytki-obiektowe).

Nasz dom ma być odbiciem naszych wizji, stąd też nie warto tylko podążać za modą, będącą na ogół krótkotrwałym trendem na dany sezon. Rzecz jasna warto czerpać z cudzych inspiracji i wiedzieć, jak np. schody jesionowe czy z kolei schody dębowe prezentują się w skandynawskim czy francuskim stylu. Niemniej pamiętajmy, że kopiowanie wszystkich wzorców nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem - -> przeczytaj przykłady o schodach jesionowych.
schody drewniane
Author: Gareth Jones
Source: http://www.flickr.com
Bądźmy kreatorami naszych przestrzeni na tyle, na ile potrafimy. Być może najkorzystniejszym pomysłem jest zdecydowanie się na samodzielne wykonanie schodów, które powalałaby swoją oryginalnością? Rozważ to! zobacz informacje o schodach dębowychNa pewno nie pożałujemy też współpracy z obeznanym stolarzem, który zasugeruje nam, jakie rozwiązania warto zastosować, na jakie drewno się zdecydować i jak zabrać się do prawdziwie twórczej pracy. Nie bójmy się i po prostu dajmy się ponieść wyobraźni, a nasz dom zaskoczy nie tylko naszych gości, ale również nas samych i to niejednokrotnie.
Przekonajmy się sami i nie pozwalajmy sobie na nudne wystroje wnętrz..