Co dać znajomym na parapetówkę? Szukamy trafionych podarków.

Posted on 29/11/2018 7:46am

Osoby, które nabyły mieszkanie, przy jego urządzaniu zwykle myślą o jego użytecznej stronie i o rzeczach na początku mieszkania najpotrzebniejszych. Pole do popisu pozostawiają gościom, którzy przyjdą na parapetówkę. Co podarować, by wpasować się w atmosferę mieszkania, którego jeszcze nie widzieliśmy i żeby ofiarować coś, co będzie zachwycające a do tego najzwyczajniej w świecie użyteczne?


reprodukcja
Author: ErgSap
Source: http://www.flickr.com
Obrazy do salonu
Warto pomyśleć wcześniej, w wyposażeniu jakich pokoi chcielibyśmy mieć swój mały udział. Każdy pokój pozostawia duże pole do popisu, dlatego prześledzimy kilka opcji. Sprawdzonym podarkiem są naturalnie kwiaty doniczkowe. Jeśli chcemy sprawić ”pełny” prezent, kupmy przykładowo trzy inne sukulenty i włóżmy je do ceramicznych doniczek. Sukulenty nie wymagają regularnego podlewania ani szczególnej troski, więc na dobry początek sprawdzą się doskonale. Ponadto – wyglądają bardzo ładnie i będą stanowić idealną ozdobę. Jeśli rzeczywiście nie wiemy, jakie kolory zastosowano w mieszkaniu, do którego jedziemy, podpytajmy właścicieli lub postawmy na sprawdzone barwy – biały, kremowy, beżowy lub na wyraźny kolor – doniczki w barwne paski lub kontrastowe kropki. Przy wyborze roślin możemy też zdecydować się na takie, które odświeżają i oczyszczają powietrze w pokojach. Jeśli chcemy zrobić mieszkańcom spektakularny podarek, kupmy obrazy do salonu. Tryptyki na pewno będą wspaniale wyglądać na dużej przestrzeni, na przykład na ścianie nad kanapą. Jeśli chcemy pomóc zająć pustą ścianę, możemy też nabyć naklejki na ścianę, na przykład z cytatem http://hurtowniarecznikow.pl/ elementem natury – kwiatami, drzewem, ptakami.


Szklane blaty na wymiar

Jeżeli natomiast chcemy zakupić coś, co ozdobi jadalnię lub salon, możemy postawić na dekoracyjne patery szklane. Zarówno te jednopoziomowe - na tort, jak i te trzypoziomowe na ciasto i owoce lub muffiny będą bardzo przydatne. Do patery można dobrać pasującą cukierniczkę i mlecznik. Będą się pięknie komponować na stole. Ale prezentem, który też będzie pasował do patery, będzie łopatka do tortu i łyżeczki. Patery szklane i inne dodatki z pewnością kupimy w tym samym miejscu.
Zweryfikuj eleganckie lustra na wymiar
Jak widać, jest bardzo dużo przedmiotów, jakie można dać świeżo upieczonym właścicielom mieszkania. Dopasujmy prezent do osobowości osoby obdarowywanej i jej smaku, a z pewnością trafimy też z podarkiem do aranżacji mieszkania. Obrazy do salonu na pewno zawisną na honorowym miejscu, a kwiatuszki znajdą miejsce na parapetach.

Tags: kwiaty, doniczki, mieszkania, mieszkanie, tryptyki