Aranżujesz pokój swojej kilkuletniej pociechy? Ściany będą rewelacyjnie wyglądać, jeśli zdecydujesz się na naklejki oraz szablony

Posted on 12/04/2019 5:34pm

Pokój dziecka to nad wyraz ważny element domu. Chcemy, aby pociecha dobrze się w nim czuła, dlatego rozważamy właściwą aranżację wnętrza. Najkorzystniej jest to robić wraz z dzieckiem, bez znaczenia od tego, w jakim jest wieku. Decyzje z pewnością będą łatwiejsze przy niedużym brzdącu, ponieważ maluch zwykle godzi się z decyzjami rodziców. Świetnym pomysłem, który z pewnością spodoba się malcowi, jest przystrojenie ścian za pomocą wszelakiego typu naklejek i szablonów do ścian.


street art
Author: Jun Ye
Source: http://www.flickr.com
Naklejki oraz szablony do ścian są nadzwyczaj łatwe w użyciu, toteż możesz je zastosować, także jeżeli nie masz w zamiarach większego remontu. Szablony malarskie przykleja się do wybranej przez ciebie ściany, nie zapominając, by była to gładka powierzchnia ). Obklejanie powierzchni nie robi trudności, ponieważ szablony wykonane są ze specjalnej folii, jaką z łatwością umieszcza się na ścianie, a następnie za pomocą farby wypełnia się wzór. Szablony powinniśmy naklejać na ścianach nie malowanych farbami zmywalnymi, gdyż w takich przypadkach producent nie odpowiada za jakość pozyskanych rezultatów. Dekoracja może nie wyjść tak, jak powinna, identycznie może się zdarzyć, gdy będziemy stosować farbę lateksową. Z tej przyczyny starannie czytajmy instrukcję zawartą na produkcie, aby nie dopuścić do sytuacji, iż dekoracja naścienna zamiast upiększać wnętrze będzie je oszpecać. Jeżeli chodzi o drugi wskazany element dekoracyjny, którym są naklejki dla dzieci, można powiedzieć, iż są jeszcze łatwiejsze w zastosowaniu. Starczy je nakleić, by natychmiast uzyskać fenomenalny efekt i spowodować, że twoje dziecko będzie uśmiechnięte od ucha do ucha. Który bowiem chłopczyk nie chciałby mieć na ścianie zamku piratów, a dziewczynka – pięknych księżniczek?


naklejka na ścianę
Author: Jun Ye
Source: http://www.flickr.com
Mnogość wzorów pozwala wyszukać dowolny motyw, zwłaszcza, iż można również zamówić wykonanie własnych projektów. Z tego względu musimy pomyśleć nad zamówieniem naklejek też do innych pomieszczeń, np. do salonu, by podkreślić jego gustowny wygląd.Takie szablony i naklejki dla dzieci można znaleźć w większości sklepów z asortymentem przeznaczonym do aranżowania wnętrza ). Nie są to kosztowne artykuły, dlatego każdy z rodziców będzie mógł sobie na nie pozwolić, aby mieć naprawdę bajkowy pokój dla swej pociechy.

Tags: projekt, remont, aranżacja, chłopiec